Příběh o učení a adaptaci

Můj příběh

Základní kameny mé cesty:

Můj příběh není jen o nemovitostech; je to cesta transformace, která začala dávno před tím, než jsem vstoupil do světa realit.

S diplomem inženýra ekonomie v kapse jsem zahájil svou profesní dráhu v bankovnictví, kde jsem se naučil nejenom pochopit složité finanční mechanismy, ale také odhadovat rizika a identifikovat příležitosti.

Ponořit se do objevování a růstu:

Když jsem se rozhodl opustit svět financí a vrhnul se do proměnlivého světa realit, nebylo to lehké rozhodnutí. Ale věděl jsem, že moje zkušenosti a znalosti jsou pevným základem. 

Začal jsem investovat do nemovitostí ve velkém. Ponořil jsem se do světa vyhledávání vhodných nemovitostí, rekonstrukcí a rychlých flipů. S každým úspěchem ale i neúspěchem jsem se stával lepším.

Tomáš Bumbálek

0
let
Zkušeností
0
+
Miliónů hodnota portfolia
0
+
Flipů nemovitostí

Sdílení úspěchu a zkušeností:

Dnes se zkušenostma z obou světů - bankovnictví a realit - úspěšně flipuji nemovitosti a předávám své znalosti dál.

Prostřednictvím workshopůEliteAcademy sdílím své know-how. Tak abych inspiroval a vybavil ostatní nástroji a informacemi potřebnými pro úspěch v této dynamické a výnosné oblasti.

Můj příběh je příběhem neustálého učení a adaptace. Cestou, která ukazuje, že s pravým mindsetem a odhodláním můžeš dosáhnout úspěchu, ať už je tvá výchozí pozice jakákoliv!

EliteAcademy

Nejvyšší a nejintenzivnější forma spolupráce.

„S pravým mindsetem a odhodláním, můžeš dosáhnout úspěchu, ať už je tvá výchozí pozice jakákoliv!"

★★★★★
Tomášovi online konzultace si nemůžu vynachválit, skvělý individuální přístup, pohodový, sympatický projev. Nejvíce si vážím toho jak semnou detailně sdílel své zkušenosti, know- how a informace, které nepochybně z realitního trhu má. Dokázal mi odpovědět na každou nejasnost a se vším dokázal skvěle poradit. Za mě 10 z 10 a jen vřele doporučuji.
Michal Jerabek